Her er Næringsforeningens HR-komite: Fra venstre Anne Britt Gjøsæther i Imenco, Ellen Myklebust i Coop Haugaland, Odd Mangor Einarsen i Gassco, og Næringsforeningens prosjektleder Ingeline Kaldestad.

Komiteen som sto bak suksess-arrangementet HR-Dagen 2014 koste seg med kake på evalueringsmøtet. Nå starter idedugnaden til neste års konferanse.

Skrevet .

Næringsforeningens HR-komite kom til kake og strålende evalueringsresultater da de møttes i foreningens lokaler i Karmsundsgata denne uka. Tilbakemeldingene er råbra, for å si det mildt, og 100 prosent av de som har svart på evalueringen sier de vil komme tilbake igjen neste år.

-Det blir en krevende jobb å toppe årets arrangement. Men komitemedlemmene Odd Mangor Einarsen i Gassco, Anne Britt Gjøsæther i Imenco og Ellen Myklebust i Coop Haugaland og Næringsforeningens prosjektleder Ingeline Kaldestad er kjempegira på igjen å levere en lærerik og utviklende konferanse for folk som jobber med folk.

Her er evalueringsrapporten:

https://rrsenter.wufoo.eu/reports/evaluering-hrdagen-2014-publish/

Her er hva Karmsund skriver om arrangementet:

http://karmsundavis.no/2014/05/21/fantastiske-tilbakemeldinger/