Se hvem som deltar på Haugalandskonferansen neste fredag!

13.05.2022
Haugalandskonferansen 2020
Har du sikret deg plass?
Neste uke går Haugalandskonferansen av stabelen.

Under kan du se hvem som deltar, fullt program og påmelding finner du HER

Vi gleder oss til å se dere i Maritim Hall 20. mai!
 
Fornavn Etternavn Firma
Marie Aanensen Karmsund Servicebase AS
Camilla Aanensen GLIMT INTERIØRARKITEKTER AS
Henning Aarekol Låkafossen Energi AS
Bendik Aarstad Veidekke Entreprenør AS
Maria Aasbø UNGT ENTREPRENØRSKAP ROGALAND
Svein Jarle Aasen Equinor
Jostein Aksdal Bergen Capital Management AS
Janne Aksdal Scandic Haugesund
Kristina K. Aksnes Sparebank 1 SR-Bank
Ronny Albrechtsen Gassco
Lars Alvestad Sjøfartsdirektoratet
Lise Kathrine Amland Haugaland Kraft
Elise Amundsen Klinikk Hausken
Torgrim Andersen Innleie og Rekruttering AS
Bergitte Tønnesen Andersen CGI Norge AS
Anne-Gro Andreassen LEVEL PROSJEKT AS
Thor Leif Apeland DNB
Erling Åsheim Sparebanken Vest
Magne Askeland Møller Bil Haugesund AS
Fabian Amdal Åsland Rogaland fylkeskommune
Ellen Aursland Imenco AS
Louise Aursland Uni Micro AS
Sten Atle Ausland Neumann Bygg
Andreas Bachmann Haugaland Kraft Energi AS
Olav Bådsvik Equinor
Martha Bakkevig Karmsund Havn
Tommy Bårdsen Byggmester Tommy Bårdsen AS
Mads Bårdsen Ydra AS
Pia Båth Rokstad Johan Rokstad AS
Jan Bauge Omega 365 Consulting AS
John Bercow Foredragsholder
Per Berg Datek Next AS
Svein Berge Ølen Betong
Merete Bergsvåg Norengros Kjosavik
Kristian Martell Bersaas Tietoevry
Sten Birkeland GK Norge AS
Vegard Birkeland Posten/Bring
Stina Birkeland Olaussens metall AS
Morten Bjørnsen Morten Bjørnsen
Inger Johanne Bligaard AOF Vestlandet- Agder
Åse Bratthammer Åkrehamn vgs
Kjartan Brekkå COWI AS
Thomas Brekke Arkitektkontoret Brekke Helgeland Brekke AS
Jan Egil Brevik ResQ AS
Ove Brusegard Datek Next AS
Rune Bruvik BRUVIK TIME AS
Astrid Thorsen Børresen SpareBank 1 SR-Bank
Linda Bøthun Zenit Businesscoach
Gustavo Contreras Sparebanken Vest
William Dagsland Sparebanken Vest
Nils Morten Dahl DNB Bank ASA
Linda Ingeborg Dahl GL Prosjektservice AS
Otto Dahl EMP Secure
Lukasz Domarus A. Olufsen Skip & Offshore AS
Knut Dommersnes EMP Secure
Cathrine Dreyer Appex
Ingrid Henrikke Duesund Matvareexpressen as
Paul Eggen Handelsbanken
Astrid Eide Rogaland fylkeskommune, Samferdselsavdelingen
Marianne Eidesvik Bømmelfjord
Borgny Eidesvik Bømmelfjord
Daniel Eik Eiwa AS
Thor Harald Eike Advokatfirmaet Eurojuris Haugesund AS
Roy Arne Eike Deloitte Advokatfirma AS
Arvid Eikeskog Karmøy kommune
Geirmund Eikje Karmsund Havn
Odd Mangor Einarsen Gassco
Andreas Ekström Foredragsholder
Karianne Ellefsen Haugaland Vekst
Stian Elstad Handelsbanken
Merethe Endresen Uni-K AS
Erik Enersen Karmsund Havn
Ann Eline Eng Skudenes & Aakra Sparebank
Fredrik Engen Matvareexpressen as
Stian Engevik Engevik Byggsenter
Sigve Eriksen Vibrand Kapitalforvaltning AS
Linn Therese Erve Sveio kommune
Idunn Ervesvåg Novaform
Vegar Fagerland Handelsbanken
Eirik Daniel Fatnes Sauda kommune
Karl-Johan Ferkingstad SEAM AS
Roger Finjord Foredragsholder
Egil Finshus Solar Norge as
Thomas Flagtvedt EMP Secure
Odd Arne Flatnes Berge Sag og Trelast AS
Odd Egil Flokketveit Bate
Trond Fludal Bilfinger Industrial Service A/S
Harald Fosen Coop Sørvest
Åse Kristin Foss Urbanhus Kjededrift as
Mette Fossan Rogaland fylkeskommune
Kathrine Øvrebø Fosse Nav arbeidslivssenter
Tor Fredriksen Norconsult
Tore Fremmersvik Appex
Lina Førland Tørresdal Personalhuset
Jostein Førland-Landa Upheads AS
Birger Førre Førre Trevare as
Anne Lise Krossgått Førre Sparebank1 SR Bank
Ida Gabrielsen Alutile
Helge Gabrielsen Alutile
Mette Gardsteig Scandic Haugesund
Bjørn Robin Garland-Thomas GL Prosjektservice AS
Torfinn Gaupås Karmsun Havn IKS
Tore Gautesen Karmsund Havn
May Britt Gismarvik DNB
Agnes Synnøve Gjertsen NITO
Nina Holgersen Grevstad Haugaland Kraft Fiber AS
Susanne Grutle PYX
Hanne Grutle DNB
Ola Grytten Foredragsholder
Werner Grønås COWI AS
Dag Haaland EMP Secure
Ole Jørgen Haavelmoen Appex
Per Bjørn Habbestad Habitat MCI AS
Anne-Sofie Hagland Gassco
Kjell Arve Håland Norengros Kjosavik
Jan Håland Haugaland Kraft Fiber AS
Terje Halleland Stortinget
Ronny Hallquist Neumann Bygg
Trine Halsnes PDS Protek AS
Rudolf Hansen Rogaland Fylkeskommune (Skape)
Torgeir Hanstveit Assist Haugesund AS
Geir Haraldseid Human AS
Geir Haraldseide Norengros Kjosavik
Ann Mari Sandvin Hardeland Rogaland fylkeskommune
Bjarne Hareide Digilabscandinavia AS
Nina Haug Skanfil Auksjoner AS
Willy Hauge KPMG AS
Hilde Marit Hauge Skudenes & Aakra Sparebank
Jare Haugen Tveit Regnskap AS
Anne Merete Haugen DNB Bank ASA
Sveinung Haugvaldstad Haakonsen Marine AS
Helene Helgeland PYX
Bård Helgeland Telenor
Johannes Helgeland Assist Haugesund AS
Anne Kristin Helgeland Rogaland Ressurssenter AS
Tormod Helle Coop Sørvest
Lars Inge Hellestveit Aibel AS
Kari Henriksen Lufthavndrift AS
Jan Hermans Tietoevry Norway AS
Mette Kristin Hessen Adecco Norge AS
Laila Hetland Tveit Regnskap As Haugesund
Endre Hjelmeland Bate
Magne Hogneland Skanfil Auksjoner AS
Wina Holmedal Manpower AS
Lars Sigvart Hop Alliance Invest Prosjekt AS
Tina Løvvik Hop Alliance Invest Prosjekt AS
Ben Arve Hopland Ramirent AS
Lars Hovda Sunnhordland Mek. Verksted AS
Geir Egil Høvring GL Prosjektservice AS
Knut Arne Ihle Ihle Engevik Byggsenter
Runar Ingvaldsen Vassbakk & Stol AS
May Kristin Jacobsen Norengros Kjosavik
Bernt Hilmar Jacobsen Byrået Sydvest
Sissel Jacobsen Nedrebø Appex
Geir Jakobsen Haugesund sentrum næringsdrift as
Kjersti Jakobsen Salhus Garasjeporter AS
John Harald Jakobsen Haugaland Kraft Energi
Thomas S. Jansen PYX
Vidar Jenssen Mediehuset Haugesunds Avis AS
Bernt Jæger Næringsforeningen Haugalandet
Ove Jølbo Lyse AS
Helge Jørgensen SEAM AS
Ingeline Kaldestad Destinasjon Haugesund & Haugalandet
Wenche Kaldheim Bate
Milly Kallevik Personalhuset AS
Solveig Rossebø Kalstad Haugaland vgs
Arve Kambe Blå Kors Haugaland A-Senter
Pål Kårbø E134 Haukelivegen AS
Kristin K Kaste Gassco AS
Kathrine Kittang Haugesund Sparebank
Solveig Kloppen Konferansier
Sharon Klovning AOF Vestlandet- Agder
Jan Klovning Norrøna Storkjøkken Haugesund AS
Marte Klovning Utsira kommune
Hilde Monica Klungtvedt GK Norge AS
Knut Inge Knapskog EMP Secure
Linn Marie Knarvik Haugaland Kraft Energi
Gunnstein Koch Berge Sag og Trelast AS
Frank Krogh Kongshavn Høgskulen på Vestlandet
Anders Kristiansen Trefadder AS
Gudmundur Kristjansson Gassco AS
Halfdan Krohn Brekke Bate
Svein Kvale Thermotech AS
Jannicke Kvarven CegalSysco
Jannicke Kvarven Sysco
Ingrid Kvassheim Novaform
Svein Kvernstuen Foredragsholder
Bjarne Laastad PYX
Torstein Langeland Haugesund Sparebank
Tom Monclair Larsen Personalhuset
Sigurd Larsen Norengros Kjosavik
Gunn Margareth Lassesen Haugaland Kraft AS
Stian Lauknes iteam as
Bjørn Leite HRG Nordic, Centrum Reisebyrå AS
Sigmund Lier Tysvær kommune
Kjetil Lillegraven Coop Sørvest
Tore Lillenes Lufthavndrift AS
Merete Lilleskog SpareBank 1 SR-Bank
Ingrid Lindaas Randstad Norway
Tonje Lindkjend Hatteland Gruppen
Terje Lindstrøm GL Prosjektservice AS
Leif Lindtner Tietoevry
Lars Lindtner Næringsforeningen Haugalandet
Olav Linga Haugaland Kraft as
Ove Lode Caverion As
Anne Marie Lofthus Klimapartnere Rogaland
Andreas Lokna COWI
Petter Losnegård Festiviteten Konserthus
Torleif Lothe NORCE
Sally Lund-Andersen SpareBank 1 SR-Bank
Ida Lütcherath Ydra AS
Jorunn Wathne Løhaugen Omega 365 Consulting AS
Harald Løland For Sauda
Rikke Lønning Validé Haugesundregionen
Tove Elise Madland Stortinget
Bjørnar Måleng Haugesund kommune
Edgar Mannes Haugesund politistasjon
Richard Markeson Gassco AS
Hans Henriksen Marki Flow
Roar Martinsen Equinor
Kristoffer Hagland Mauseth SpareBank 1 SR-Bank
Lillian Medby Haugesund Sparebank
Rune Medhaug Berge Sag og trelast
Kjersti Vikse Meland NORCE
Bjørn Midtgaard Nilsen HAUGALAND KRAFT FIBER AS
Yngve Milje Seagarden AS
Arne-Christian Mohn Haugesund municipality
Hege Skogland Mokleiv Permanor AS
Dagfinn Mokleiv Permanor AS
Stein Inge Morisbak Haugaland Kraft AS
Gunvald Mortvedt SEAM AS
Ellen Myklebust Coop Sørvest
Inge Takle Mæstad Stiftelsen Kirkens Bymisjon Rogaland
Grete Møgster Utsira kommune
Sigurd Mølstre Toma Mat AS
Bjørn Mørch Norrøna Storkjøkken Haugesund AS
Nic Nachtnebel Telenor Norge AS
Eldbjørg Nekstad Skanfil Auksjoner AS
Erik Nistad Nesse Vassbakk & Stol A.S
Marcus Alexander Nicolaisen Staalshop as
Jan Nicolaysen Stålshop AS
Elisabeth Lie Nilsen NAV Marked Nord-Rogaland
Wendy Kværnøy Nilsen Karmøy kommune
Dag Josef Nilsen Neumann Bygg
Eivind Nordbø NORELCO ELEKTRO AS
Linda Nordbø Gassco
Kaja Nordengen Foredragsholder
Vegard Nordtveit Knapphus Kjøkkensenter AS
Lars Norekvål Ølen Betong AS
Trond Notland Haugaland Kraft Fiber AS
Stian Staveland Nygaard A. Utvik AS
Jarle Nygaard Solar Norge AS
Birge Nymark MENY Aksdal, Kjøpmannshuset AS
Tove Nævdal Scandic Haugesund
Terje Odland Coop Sørvest
Sigbjørn Olsen Alutile
Anderas Olsson Assist Haugesund AS
Hans Olav Omland Haugesund Sparebank
Cathrine Opedal Suldal Hyttebygg AS / Hedda Hytter
Pål Osmundsen Appex
Tine Osmundsen Næringsforeningen Haugalandet
Nils Olaf Osnes Rico Yrkesinnredning AS
Svein Ottesen Sparebanken Vest
Joakim Pedersen Egon Haugesund
Ole Ben Pedersen Berg Eiendom Haugaland AS
Beate Pepper Handelsbanken
Catrine Utne Pettersen Rogaland fylkeskommune
Nils Piene Thermotech AS
Janne Hereid Rasmussen Skudenes & Aakra Sparebank
Kjersti Jorid Reinertsen Karmsund Havn
Camilla Remøy Gudmundson Karmsund Havn
John Arne Riise Avaldsnes toppfotball
Inger Rossebø SR-Bank
Gustav Rugtveit Enkon Varmepumper
Jon Sivert Rykkel Rasmussen Eiendom AS
Marit Røher Gassco
Hanne Røislien Foredragsholder
Egil Rønnevik Nils Wathne Auto AS
Rebekka Rørby HSOS A. Olufsen Skips & Offshore service
Helene Åsbø Røvang Tveit Regnskap As Haugesund
Lars Bjarne Røvang Gassco
Eli Saevareid Trygge Barnehager
Åse Samdal Validé Haugesundregionen AS
Ole Sandvik Aibel A/S
Hans Sandvold Sandvold & Velde Supply AS
Shabana Sayed Klinikk Hausken
Muamer Sehic DNB Bank ASA
Kai Helge Seim EMP Secure
Geir Ivar Seime PDS Protek AS
Marius Selsø Håkonsen Marius Selsø Håkonsen AS
Katibeh Melody Siyavoshi Skudeneshavn legesenter
Jan Petter Sjøen Trygve J. Sjøen as
Runar Skarstein SpareBank 1 SR-Bank ASA
Bodil Skinlo KPMG AS
Asle Skjærstad A. Utvik AS
Norun Skrunes Presto Brannteknikk avd. Alf Lea & Co
Ole Henry Slette Handelsbanken
Jørgen Sletten Saga Bygg as
Sverre Snørteland A. Utvik AS
Eiliv Staalesen Karmøy kommune
Roald Stakland KPMG AS
Jarle Stakland GL Prosjektservice AS
Mari Staveland Mari Staveland AS
Ingolf Steensnæs Kommunikasjonshuset AS
Brit Lise Steinkjellå DNB
Lars Steinsvik Haugesund kommune
Ailin Stensen GLIMT INTERIØRARKITEKTER AS
Christoffer Sternhoff Olaussens metall
Rune Stokkeland MENY Aksdal, Kjøpmannshuset AS.
Roar Storrø Berge Sag
André Strømmen INGENIØRFIRMAET L S SOLLAND AS
Kristine Strønstad Haugesund kommune
Svend Inge Stueland HAUBO
Rune Stumo Rogaland fylkeskommune, Samferdselsavdelingen
Espen Sunde Seagarden
Jan Sundfør Algeco Norway AS
Ove Svela DNB
Jostein Sydnes Byrået Sydvest
Bente Haraldson Syre Haugesund Sparebank
Linn Therese Syvertsen Trefadder
André Sæbø Haugesund Røde Kors
Silje Særheim Stiftelsen Kirkens Bymisjon Rogaland
Åse Særsten Senab Eikeland Haugesund AS
Hans-Jacob Reinlund Sæther Advokatfirmaet Eurojuris
Annette Sæther Haugesund kommune
Ronny Sætre Haugaland Vekst IKS
Odd Arild Sævik Human AS
Haldor E. Sørgård Acrylicon Rogaland AS
Christian Sørhaug Haugesund Skip & Offshore Service AS
Jarle Sørhaug Westcon Group AS
Maria T. Johannessen Adecco Norge AS
Rune Teikari Equinor ASA
Mona Terjesen PYX
Gerd Thommassen A. Olufsen Skips & Offshore service
Leena Thomson Tveit Regnskap AS
Inge Jan Thorsen Vassbakk & Stol
Knut Tindeland Dommersnes og Larsen AS
Daniel Tolås Rico Yrkesinnredning AS
øystein Tollaksen Auto-pluss AS
Thore Tollevik Webstep
Elin Tryti GL Prosjektservice AS
Ove Tungesvik Equinor
Rikke Osmundsen Tveit Senab Eikeland Haugesund AS
Knut Roar Tveit Matvareexpressen AS
Anne Tveit Trendhuset AS
Jon Andreas Tveit PYX
Hein Tore Tønnesen Appex
Lene Tønnesen Avaldsnes toppfotball
Kjetil Tørring KPMG AS
Arne Utvik A. Utvik AS
Arne Helge Vaage DNB
Osmund Våga Bokn kommune
Tone Vangdal Upheads AS
Joachim Vatne Sparebanken Vest
Egil Andre Vedøy Bilfinger Industrial Service A/S
Per Sigurd Velde Sandvold & Velde Supply AS
Per Velde Karmøy kommune
Svein Atle Vermundsen Egon Haugesund
Thomas Vestbø Haugaland Vekst IKS
Else Vestre Equinor
Jan Christian Vestre Foredragsholder
Lars Vestvik Veidekke Entreprenør AS
Arve Vestvik SpareBank 1 SR-Bank
Ole Johan Vierdal Vindafjord kommune
Eline Vigre Haugaland Kraft Energi
Reidar Vik Eiendomsmegler Vest
Ørjan Vik Trucknor As
Marthe Vika A. Olufsen Skips & Offshore
Kjetil Vikse Thorsen Kontormaskiner avd.Haugesund
Anne Vikse Haugesund Sparebank
Trygve Vikse Coop Sørvest
Randi Viksund Gassco
Pål Visnes Lufthavndrift AS
Ingolf Voll Gassco AS
Knut Erik Waage Eiwa AS
Lise M. Østensjø Waage Advokatfirmaet Eurojuris Haugesund AS
Kristian Wikre Karmøy kommune
Mona Woll Håland Moowh HMS og Bedriftshelsetjeneste AS
Signe Elisabeth Ytreland Human AS
John Malvin Økland Sjøfartsdirektoratet
Nina Østensjø Adecco Norge AS
Helene Skeie Østhus Stiftelsen Kirkens Bymisjon Rogaland
Hilde Øygarden Næringsforeningen Haugalandet
Vil du motta nyhetsbrev og invitasjoner?
Arrow

Hovedsamarbeidspartnere

Haubo
SPV
Karmsund havn
Vassbakk & stol
Haugesund sparebank
Haugaland Kraft
Gassco
Dnb
Tveit
Hatteland